بیلر RSA-SB96 نسل جدید دستگاه پرس و بسته بندی علوفه ، کاه و یونجه

//بیلر RSA-SB96 نسل جدید دستگاه پرس و بسته بندی علوفه ، کاه و یونجه

شرکت رامش صنعت اراک با بیش از یک دهه تولید موفق بیلر RSA86،از سال 1394 نسل جدید بیلرهای روز دنیا را در دست تحقیق قرار داد.

این شرکت با توجه به سابقه درخشان خود و نیز مطابق با استانداردهای جهانی،  بیلر RSA-SB96 را برای اولین بار در ایران تولید نمود تا توانایی و توانمندی خود را در عرصه محصولات کشاورزی به همه تولید کنندگان اثبات نماید.

شرکت رامش صنعت اراک هم اکنون در ایران، در زمینه طراحی و تولید بیلر توانسته است رتبه اول را داشته باشد.

این شرکت از سال 1386 تاکنون تمامی تجربیات و اطلاعات خود را در بیلر RSA-SB96 به کار برده و از نظرات کاربران و متخصصین در تولیدات خود استفاده های لازم را بعمل آورده تا بتواند محصولی مناسب جهت کار در تمامی شرایط کشاورزی به بازار عرضه نماید تا خریداران محترم، با اطمینان و آسودگی خاطر بیشتری از محصولات این شرکت استفاده نمایند.

شرکت رامش صنعت اراک با گذشت سه سال تحقیق و نوآوری در زمینه بیلر RSA-SB96 هم اکنون این محصول را به عرصه تولید رسانده است.

یکی از مزیت های بارز این محصول هم راستا بودن بیلر با تراکتور می باشد که این امر سبب گردیده تا در جاده های باریک به راحتی عبور نماید و در مزرعه نیز هنگام کار بین خطوط علوفه آماده پرس به راحتی حرکت کند.

از دیگر مزایای غیر قابل چشم پوشی بیلر RSA-SB96 نسبت به نسل قدیمی بیلر های موجود در بازار، استهلاک پایین و نیز سرعت برداشت بالا می باشد، هدف اصلی از تولید این نوع محصول نیز دستیابی به این موارد بوده است که متخصصان شرکت رامش صنعت اراک با تمام تلاش خود سعی کرده اند به این مهم دست پیدا کنند.

این شرکت جهت تداوم بیشتر خود و نیز رضایتمندی مشتریان، بیلر RSA-SB96 را با تمام توان و در بهترین نوع از خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

خصوصیات بیلر RSA-SB96

  • سهولت در ترانسپورت دستگاه

  • آماده به کار بودن دستگاه

  • سهولت در تغذیه

  • قدرت مانور بالا

  • استهلاک پایین پیکاپ

  • بالا بودن عرض برداشت پیکاپ

  • ظرفیت ده بسته نخ در دستگاه

2019-01-30T06:57:04+00:00